איתור נזילות
איתור נזילות

כלים סניטריים

מכירה והתקנה של כלים סניטריים: ניאגרות, ברזים, של מיטב החברות.

מצלמה טרמית איתור נזילות פתיחת סתימות  מכשור טכנולוגי מתקדם בדק בית  אינסטלציה

זמינות שעות העבודה
6/ 0
איתור נזילות
% 0
שנות ותק ניסיון
0 +

איפה אפשר לחפש כלי סניטרי מיוחד

כדי להפוך את החלום למציאות אני מחפשת בגוגל "כלים סניטריים" ונגלה בפניי עולם חדש של כלים סניטריים כגון: אמבטיות, ברזים, כיורים, אסלות, מקלחונים, ועוד. טוב לדעת שקיים מגוון רחב רבגוני ואינסופי בתחום הסניטרי, אני מודה הרגשתי שאני טובעת בים של אפשרויות, איך אני אמורה לבחור כלים סניטריים לשיפוץ חדר האמבטיה עם כל ההיצע המטורף הזה?

בבחירת כלים סניטריים

הלו כמה פרמטרים עיקריים שיש להתייחס אליהם בבואנו לבחור כלים סניטריים . בראש ובראשונה עלינו לחשוב על תחושת המרחב, השהות בחדר הרחצה צריכה להיות מרגיעה ונעימה, וכדי לייצר אותה יש לגבש תחושה נינוחה שנובעת בעיקר מתחושת המרחב. יצירת עיצוב חנוק או מנוכר יגרמו לנו לתחושה פחות נעימה בחדר האמבטיה דבר העשוי לפגוע בפונקציונליות שלו. צבעים בהירים יעניקו תחושה של מרחב,  וייצרו אשליה של חלל גדול פתוח ומלא בחופש תנועה, תחושה נעימה ונינוחה של חמימות. לעומת זאת צבעים כהים עשויים להיות בעלי אופי מעט מנוכר ולסגור את החלל. יצירת פתרונות אחסון פונקציונליים ישמרו על תחושת המרחב בחדר האמבטיה וימנעו עומס  כמו כן, מחובתנו להתחשב בתשתית הקיימת, ולוודא התאמה של הכלים הסניטריים לתשתית.

להתקנה ושיפוץ חייגו
תו תקן ואחריות ✔

עלינו לבדוק כמה שנות אחריות יש לכל מוצר טרם רכישת המוצר, ולוודא שהכלים שנרכוש הם בעלי תו תקן ישראלי המעגן בתוכו את תקינות המוצר, ובטיחותו הפיזית והתברואתית. כדאי לדעת שיש תקן מיוחד לכלים הסניטריים, תקן 1205, המפרט את אופן ההתקנה ומרחקי הגישה לכלים. כשאנו קונים כלים לחדרי האמבטיה והמטבח חשוב לקנות כלים העומדים בתקן וברמת גימור גבוהה. חשוב להדגיש כי הוראות התקן הן בגדר המלצה ואינן מחייבות.

עוד מתחומי המומחיות שלנו

היום אחרי 14 שנות ניסיון אני יודע כמה קשה למצוא בעלי מקצוע אמינים ויעילים ,לכן אני שם דגש למקצועיות , ושקיפות מלאה ללקוח בזמן עבודתי ובאמינות המחיר. 

אינסטלטור בכפר סבא
גילוי ואיתור כל בעיות האינסטלציה והביוב ע"י מכשור ואמצעים מתקדמים ביותר.
אינסטלטור בפתח תקווה
ביצוע עבודות תשתית של מערכת האינסטלציה במגזר הפרטי, העסקי, והציבורי.
אינסטלטור ברחובות
פתיחת סתימות ושרותי ביובית למגזר הפרטי, העסקי, והציבורי.
אינסטלטור בכפר סבא
דוח בדק בית לפני קניה, איתור ליקויי בנייה , איתור נזילות , לקווי מערכת האינסטלציה.
אינסטלטור בכפר סבא
מומחיות בהוצאת שורשים מהביוב באמצעות רובוט חדיש.
כלים סניטריים
מכירה והתקנה של דודי שמש/חשמל ממיטב החברות המובילות.
כלים סניטריים
נגישות