איתור נזילות
אינסטלטור במודעין

אינסטלטור ביבנה

 אינסטלטור ביבנה ארז שאול מעל 16 שנות ניסיון מספק שירות איתור נזילות, בדק בית ואינסטלציה אמין זמין 24/6 שעות ביממה.

 לייעוץ טלפוני חינם חייגו

זמינות שעות העבודה
6/ 0
אינסטלטור 24 שעות ביממה בזמן חירום כאשר אנו נתקלים בפיצוץ בצנרת, זמן הגעתו המהירה של האינסטלטור חשובה גם בשעות לא שגרתיות ארז שאול זמין עבורכם וערוך לכל תקלות האינסטלציה למיניהם.
שירותיות
% 0
ארז שאול אינסטלטור מוסמך שרותי וסבלני לשאלות ולהסבר מפורט ללקוח.
כבר מהשיחה הראשונית אפשר להרגיש את היחס החם והסבלנות כלפי הלקוח.
שנות ותק ניסיון
0 +
ארז שאול מעל 16 שנות ניסיון וותק בתחום האינסטלציה בעל תעודה והכשרה מקצועית לאינסטלטור מוסמך ובדק בית.

סרטון עבודה ביבנה

ארז שאול אינסטלטור ביבנה מקצועי ואמין בעל ותק של 16 שנה בדגש על מקצועיות נותן שרות לכל סוגי עבודות האינסטלציה תיקון והחלפת דודי שמש וחשמל, גילוי ואיתור נזילות מים ופיצוצים בצנרת המים ובצנרת הביוב על ידי ציוד טכנולוגי מתקדם פתיחת סתימות בכיורים, באמבטיות ובאסלות, וכן פתיחת סתימות בחצר בעזרת ציוד מתקדם. תיקון והתקנת משאבות מכל הסוגים, תיקון בעיית לחץ מים, תיקון או החלפת שעוני מים שיפוץ חדרי אמבטיה החלפת כלים סניטריים שרותי ביובית, בדק בית ועוד.

בחירת אינסטלטור ביבנה?

אינסטלטור ביבנה חשוב שיכיר היטב את האזור בו הוא נמצא, שכן ישנן לא מעט בעיות שאינן באשמתו של הדייר: הצנרת הכללית יוצרת לו סתימות, דליפות ונזקים נוספים. במקרה כזה, אינסטלטור שמכיר היטב את התשתית העירונית ביבנה ידע מה מקור התקלה וכיצד לתקן אותה. גם אם הבעיה כן התרחשה בגלל הלקוח, הכרת הצנרת על ידי האינסטלטור תחסוך לכם זמן, תשלול את האפשרות שזה נובע מהתשתית בחוץ, ומקור התקלה יתגלה במהרה. על מנת לדעת את מי להעסיק כאשר אתם בוחרים אינסטלטור ביבנה בדקו כמה דברים חשובים אתר אינטרנט מלמד הרבה על האדם מאחוריו המלצות עבודות ציוד ועוד.

הבעיות השכיחות במערכת האינסטלציה בעיר יבנה?

ישנה שכחיות בבעיות במערכות של האינסטלציה בבניה חדשה ובפרט בבניה ישנה. בבתים ישנים שגילם למעלה מ-15 שנה הותקנה צנרת ממתכת, לרוב מברזל. עם הזמן הצנרת הישנה מחלידה, קורוזיה מתפתחת בה במהירות, נוצרים סדקים קטנים העשויים לגרום לנזילות, לבעיות רטיבות ובמקרים קיצוניים לפיצוצי צנרת ולהצפה קשה, וגם דפנות הצנרת סובלות מהצטברות של פסולת, אבנית, שיער, שומנים, לכלוכים וחול. לכן, כאשר מתכננים שיפוץ בחדר הרחצה או אם סובלים מבעיות אינסטלציה תכופות במקלחת, כדאי להתייעץ עם אינסטלטור ביבנה כדי לבחון אפשרות להחלפת הצנרת הישנה. אינסטלטור מקצועי ואמין מאבחן את מצב הצנרת, לרשותו אמצעים טכנולוגיים חדישים ומתקדמים כדי לבדוק את פנים הצנרת ללא צורך בחפירות, בקידוחים בקירות וברצפה, ובלי לפרק אריחי חיפוי ואריחי ריצוף. באמצעות צילום פנים צנרת יכול אינסטלטור מקצועי לבדוק מהו מצב הצנרת והאם כדאי להחליפה בחדשה או לתקן אותה.

אינסטלטור ביבנה חייגו

עוד מתחומי המומחיות שלנו

ארז שאול אינסטלטור מוסמך עם  שרות סבלני לשאלות והסבר מפורט ללקוח,  כבר מהשיחה הראשונית איתו אפשר להבין על היחס החם הסבלנות כלפי לקוחותיו, גם כאשר או מבצעה את עבודתו אצלכם הוא תמיד אוזן קשבת לדרישות הלקוח והסבר מפורט.

אינסטלטור בכפר סבא
גילוי ואיתור כל בעיות האינסטלציה והביוב ע"י מכשור ואמצעים מתקדמים ביותר.
אינסטלטור בפתח תקווה
ביצוע עבודות תשתית של מערכת האינסטלציה במגזר הפרטי, העסקי, והציבורי.
בדק בית
דוח בדק בית לפני קניה, איתור ליקויי בנייה , איתור נזילות , לקווי מערכת האינסטלציה.
אינסטלטור בכפר סבא
מומחיות בהוצאת שורשים מהביוב באמצעות רובוט חדיש.
אינסטלטור בירושלים
מכירה והתקנה של כלים סניטריים: ניאגרות, ברזים, של מיטב החברות.
אינסטלטור ברחובות
פתיחת סתימות ושרותי ביובית למגזר הפרטי, העסקי, והציבורי.
נגישות